CREO Eesti Triatloni karikasarja kuuendal etapil, supersprindina peetud Kose triatlonil pälvis meeste üldarvestuses esikoha Gregor Rasva (Tr1hards/Audentes) ja naiste hulgas Beate Jansone (21CC Triatloniklubi).

Supersprindis tuleb triatleetidel esmalt ujuda 375 meetrit, seejärel sõita rattaga kümme kilomeetrit ja lõpus joosta 2,5 kilomeetrit. Meeste võistlusel tuli esimesena veest välja Rinel Pius (21CC Triatloniklubi). 22 sekundit hiljem järgnesid talle Rasva koos Arseni Loginovi (Yess), Ramus Boiseni (Ujumise Spordiklubi) ja Lars Sebastian Antoniakiga (21CC Triatloniklubi). Rattadistantsi järel olid kahekesi ette jäänud Rasva ja Pius, kellest esikoha napsas Rasva ajaga 30.35. Pius kaotas talle 22 ja kolmanda koha pälvinud Oskar Hein 43 sekundiga.

Beate Jansone, naiste võitja

Naiste seas tuli esimesena veest Mirtel-Madlen Siimar (21CC Triatloniklubi), keda jälitasid 23 sekundi kaugusel klubikaaslased Beate Jansone, Hanne Grete Hanvere ja Liis Kapten. Rattarajal näitasid võrdset aega nii Hanvere, Kapten kui Jansone, kuid Siimar jäi neist omakorda 23 sekundi kaugusele. Jooksurajal pani oma paremuse lõplikult maksma Jansone koguajaga 34.16, edestades Kaptenit 11 sekundiga, Hanvere 57 sekundiga ning Siimari ühe minuti ja 29 sekundiga.

Lastedistantsil, kus tuli ujuda 150 meetrit, sõita rattaga viis kilomeetrit ja joosta 1,25 kilomeetrit, võidutses üldarvestuses Gustav Karl Metspalu (Yess) ajaga 18.16. Teisena lõpetas parim tüdruk Evamaria Albert (21CC Triatloniklubi), kelle ajaks mõõdeti 18.30 ning kolmandana ületas finišijoone Robin Priks (Ujumise Spordiklubi) ajaga 18.34.