Sprindidistantsil, kus tuli ujuda 750 meetrit, sõita rattaga 20 kilomeetrit ja joosta 5 kilomeetrit, näitas Suurkivi ujumises päeva teist aega Tiit Matvejevi järel. Kuigi rattasõiduaeg oli T3 Triathlon Teami esindaval Suurkivil neljas, siis jooksurajal oli ta päeva parim. Koguaeg 58.17 andis Suurkivile kindla võidu Jaak Kimmeli (59.10; 21CC Triatloniklubi) ja Kristo Prangeli (1:00.00; TriPassion Triatloniklubi) ees.

Naiste konkurentsis näitas Zukker parimaid aegu nii ujumis- kui rattarajal. Vaid jooksurajal tuli TriPassion Triatloniklubi liikmel tunnistada Anneli Ratasseppa 15-sekundilist paremust, kuid koguaeg 1:04.43 andis Zukkerile siiski kindla esikoha. Teise koha sai Relika Toome (1:08.20; TriPassion Triatloniklubi) ja kolmanda Ratassepp (1:10.09).

Supersprindidistantsil, kus võistlesid juunioride, A ja B klassi kuuluvad noored, oli kõige kiirem Ramus Boisen (31.19; Ujumise Spordiklubi), edestades Gert Martin Savitschi (31.29; Tabasalu Triatloniklubi) ja Oskar Heina (31.47; Tabasalu Triatloniklubi). Noored B klassis oli parim neljandana lõpetanud Laur Välja (32.37; Tabasalu Triatloniklubi) ja meesjuunioride seas üldarvestuses viiendana finišijoone ületanud Ville Markus Varik (33.12; Yess).

Neidude seas oli parim A klassis võistlev Hanna-Liisa Värik (34.07; Tabasalu Triatloniklubi), kes sai jagu juunioridest Hanne Grete Hanverest (34.20; 21CC  Tr1hards) ja Grete Maria Savitschist (34.33; Tabasalu Triatloniklubi).  Noored B klassis oli parim Etriin Etverk (35.02; Vinni VAK).

Jaheda veetemperatuuri tõttu peeti kõige noorematele duatlon. Poisid C klassis jõudsid esikolmikusse Gerd Johan Lessing (15.14; Ujumise Spordiklubi), Robin Priks (15.14; Ujumise Spordiklubi) ja Roobert Teder (15.24; Yess). Poisid D klassis aga Maikel Magnus Välja (15.45; Aruküla Spordiklubi), Patrik Vainu (16.01; Kalevi Ujumiskool) ja Maru Mäesepp (16.05; Yess). Poisid E klassis olid kiireimad Robin Kattel (20.31; Kalevi Uumiskool) ja Oliver Priit Kingo (20.34).

Tüdrukud C klassis võidutses Karola Viinapuu (15.38, Audentes), edestades EvaMaria Albertit (15.42; 21CC Triatloniklubi) ja Nora Lehtmet (15.51; Tabasalu Triatloniklubi). Tüdrukud D klassis pälvis esikoha Arabella Raie (17.12), teise koha sai Anna Helene Rauk (18.07; Triathlon Estonia) ja kolmanda koha Victoria Kraam (19.00; Triathlon Estonia). Tüdrukud E klassis olid parimad Liv Grete Raudsepp (20.57; Tabasalu Ujumisklubi) ja Mette Mai Raudsepp (24.52; Tabasalu Ujumisklubi).

CREO Eesti Triatloni karikasarja kolmas etapp toimub 19. juunil Otepääl.