Korraldaja Jevgeni võttis lühidalt kokku Harku järves toimunud võistluse.

Idee tuli sellest, et Covic piirangute pärast olid planeeritud võistlused ära jäänud ning uusi peale ei tulnud. Seega otsustasin, et tuleb võistlus enda ja sõprade jaoks ise korraldada. Mõeldud – tehtud.

Distantsideks oli tollel võistlusel olümpia ehk 1,5km ujumist, 40km rattasõitu ja 10km jooksu. Kokku osales 18 inimest, kellest 15 said ajad kirja ja 3 katkestasid.

Kerttu-Liis Laane (1.naine)

Oma võistluse võttis kokku naiste arvestuse võitja Kerttu-Liis Laane.

” Üks minu esimesi triatlone! Väga vahva kogemus üle pika aja võistlustulle astuda. Võistlus nagu päris. Tuli ujumisprillid üles otsida ning vaim valmis panna. Ujumine oli raske ja covidist tingitud vähese harjutamise tõttu väga naudingut ei pakkunud. Rattas sai kohti omajagu parandatud ning jooksma minnes olin konkurentsis, et teistega võidu joosta. Jooks ikka triatlonile kohaselt raske aga tulin kenasti lõpuni ja korralik pingutus kirjas. Väga tore üritus – kõik sujus ning sai koos pere ja sõpradega üks sportlik laupäev veedetud. “