Karjääri parimat hooaega nautinud Kaidi Kivioja pani tänavusele triatloniaastale punkti Lõuna-Koreas, kus ta Tongyeongis toimunud MK-etapil saavutas 11. kohaga. Eestlanna finišiajaks kujunes tund ja 38 sekundit, millega ta kaotas etapivõidu võtnud jaapanlannale Ai Uedale minuti ja ühe sekundiga.

Päeva parima rattaaja toel hoidis Kivioja end kõrgeimas mängus kuni 5 kilomeetri pikkuse jooksudistantsini, kus kümmekond konkurenti suutsid temast seekord nobedamaid jalgu näidata. Lõpujoone 11-ndana ületanud Kiviojal jäi poodiumikohast puudu 37 sekundit.
„Üheteistkümnes koht pole tänavust hooaega arvestades kindlasti minu parim, aga ka mitte halvim sooritus,“ võttis esikümnest esimesena välja jäänud Kivioja aasta viimase võistlusstardi lühidalt kokku.
Lõppenud hooajal suutis Kivioja tõusta oma arengus uuele tasemele, mida tõestavad poodiumikohad Tartus toimunud Euroopa meistrivõistlustelt ja maailmakarikaetapilt Karlovy Varyst. Maailma edetabelis hoiab 25-aastane eestlanna hetkel 41. ning olümpia kvalifikatsioonireitingus 27. kohta.
Meeste arvestuses tegi Tongyeongis parima tulemuse 22-aastane šveitslane Max Studer ajaga 53.57. Sekundi võrra kehvem oli prantslane Felix Duchampt, kolmandaks jäi ameerklane Eli Hemming.