Aleksandr Latin tegi Bakuus toimuvatel Euroopa mängudel väga hea võistluse, kui teenis meeste triatlonis hinnatava neljanda koha. Päev varem startinud Kaidi Kivioja saavutas 28. koha.

Rattarajalt saabus Latin üheksases liidrigrupis ja jooksurajal suutis ta viimasel ringil veel mitmest konkurendist mööduda. Võistluse võitis britt Gordon Benson (1:48.31), kellele järgnesid tugevad jooksjad Joao Silva Portugalist (+0.11) ja kohalik triatleet Rostislav Pevtsov (+0.33).
Kaidi Kivoja sai naiste triatlonis 38 lõpetaja seas 28. koha. Kivioja läbis distantsi ajaga 2:08.55-ga (1,5 km ujumist 23.15; 40 km ratast 1:07.02; 10 km jooksu 37.23). Võistluse esikolmiku moodustasid šveitslanna Nicola Spirig 2:00.28, hollandlanna Rachel Klamer 2:01.44 ja rootslanna Lisa Norden 2:01.46-ga.