Meie Liigume koostöös Jõgeva Vallavalitsusega kutsuvad triatloni- ja spordisõpru osalema 18. aprillil esmakordselt toimuval Kuremaa basseinitriatlonil!Basseinitriatloni puhul on tegemist võistlusformaadiga, kus esmalt ujutakse basseinis ja hiljem toimub välitingimustes viitstardiga jalgrattasõit, millele järgneb jooks.Triatlonile on oodatud erinevas eas huvilised – stardid toimuvad noortele, harrastajatele, põhiklassile ja võistkondadele. Distantsid on jõukohased kõigile!

Kõiki lõpetajaid ootab finišis võistluse mälestusmedal, nimeline diplom ja karastav jook ALeCoq poolt. Lisaks auhinnatakse tublimaid osalejaid ja loositakse välja ka auhindu!

Võistluse ja kogu Meie Liigume Medita triatlonisarja eelregistreerimine on avatud aadressil http://www.sportos.eu/ee/et/meie-liigume-triatlonisari-2015.

Hetkel kehtivad registreerimisel soodushinnad! Lapsed ja noored võistlevad Kuremaa basseinitriatlonil ja teistel Meie Liigume triatlonisarja üritustel tasuta!

Meie Liigume Kuremaa basseinitriatlon on Meie Liigume Medita triatlonisarja avaüritus. Sarjas järgnevad 27. juunil Türi triatlon, 11. juulil Tõrva MTB triatlon, 8. augustil Rõuge triatlon ja 16. augustil Tõrva triatlon.

Meie Liigume Medita triatlonisarja peatoetaja on Tartus tegutsev Medita kliinik. Kuremaa basseinitriatloni läbiviimist toetavad Jõgeva Vallavalitsus, Kuremaa ujula, AS Giga, AS Tarmeko, Ehitustrust, Ikodor, Reginett, Quattromed HTI ja Meie Liigume Matkad. Võistluse energiapartneriks on Enervit ja joogipartneriks ALeCoq.